Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Zaměstnanci nemocnice mají k dispozici e-learningová školení

Nový vzdělávací portál spustila do ostrého provozu Kroměřížská nemocnice a.s. Systém Moodle slouží nyní všem zaměstnancům, kteří v něm mohou absolvovat všechna povinná i nepovinná školení potřebná pro výkon jejich povolání kdykoliv a kdekoliv, kde je možnost připojení k internetu.

 

Prvním školením, které mohou zájemci absolvovat, je rehabilitační ošetřovatelství, jehož video podobu připravilo pro kolegy oddělení fyzioterapie. Postupně budou přidávány další e-learningové kurzy, které jsou pro zaměstnance povinné. Jedná se například o hygienu rukou či školení z oblasti bezpečnosti práce či používání ochranných pomůcek.

 

„Covidová doba ukázala, jak může být elektronická forma vzdělávání potřebná. Proto jsme na tyto zkušenosti navázali a i nadále chceme zaměstnancům umožnit, aby se mohli vzdělávat touto formou. Ke školení se mohou připojit z jakéhokoliv počítače v nemocnici v době, kdy mají časový prostor,“ vysvětlila předsedkyně představenstva Lenka Mergenthalová.

 

V systému Moodle naleznou zaměstnanci kromě videí také školicí manuály a studijní materiály, které mohou využívat. V případě potřeby ověření znalostí je systém také schopný sestavit sady testových otázek.

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy