Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Nejpilnější žáci získali od Kroměřížské nemocnice finanční odměnu

O tom, že pečlivost a snaha být nejlepší se vyplácí, se přesvědčili studenti posledních ročníků Střední zdravotnické školy v Kroměříži. Právě pro ně byla v rámci povinné praxe v Kroměřížské nemocnici a.s. připravena motivační soutěž o finanční odměnu, na kterou dosáhlo hned osm maturantů.

 

Vedení nemocnice se rozhodlo ocenit ve spolupráci s lůžkovými odděleními, na nichž žáci vykonávají praxi, ty nejpilnější. Hodnotily se pracovní výkony a také nulová absence v rámci praktického vyučování. Po zhodnocení všech kritérií bylo nakonec oceněno sedm děvčat a jeden hoch, kteří své povinnosti v rámci praxe plnili na sto procent.

 

Za svou snahu získali v rámci předávání pololetního vysvědčení od Kroměřížské nemocnice motivační finanční hotovost, diplom a drobné dárky.

 

„Věříme, že jsme dali základ nové tradici a budeme i další žáky, kteří u nás praxi vykonávají, motivovat k tomu, že jejich snahu a píli oceníme. Další oceňování proběhne na konci školního roku,“ doplnila předsedkyně představenstva Lenka Mergenthalová.

 

oceneni_szs_1_.jpg

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy