Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Gynekologicko-porodnické oddělení, paní Markéta Helísek

Vážený pane primáři,

 

dne 25.6.2023 ve 2:26 hodin jsem ve vaší porodnici přivedla na svět syna s pomocí úžasné porodní asistentky Veroniky Dopitové. Před 4 lety jsem porodila dceru ve zlínské porodnici s porodní asistentkou Petrou Hubáčkovou, a když jsem se dozvěděla, že mění působiště, neváhala jsem ani vteřinu a pro druhý porod zvolila Kroměříž, ačkoli to znamenalo dojíždění. Bylo to to nejlepší rozhodnutí.

 

Chtěla jsem Vám poděkovat, že jste se skvělým personálem vytvořil prostředí, kde ženy mohou porodit beze strachu, v naprostém klidu a přesně tak, jak chtějí, pokud to situace umožňuje. Od registrace až po odchod z oddělení šestinedělí cca 10 hodin po porodu bylo vše dokonalé. Ačkoli jsem rodila 41+6 po fyzioindukci, nikdo mě netlačil do vyvolávání, ničím nestrašil, byly mi pouze sděleny možnosti postupu a byla jsem poučena a mé rozhodnutí bylo vždy respektováno. Kroměřížská porodnice by měla jít všem ostatním příkladem, jednání veškerého personálu od začátku až do konce bylo naprosto úžasné, vstřícné, respektující a maximálně profesionální.

 

Zažila jsem zde nádherný přirozený ambulantní porod dle svých představ. Porodní asistentka Veronika Dopitová je opravdu anděl a lepší péči jsem si ani nemohla přát (dopřávala mi klid, když jsem potřebovala, aktivně mi pomáhala když jsem potřebovala). A pokud se ještě poštěstí, opět nebudu váhat ani vteřinu a vrátím se do kroměřížské porodnice.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne


Markéta Helísek

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy