Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kroměřížská nemocnice poprvé pořádá příměstské tábory

Vůbec poprvé ve své historii pořádá během velkých prázdnin Kroměřížská nemocnice a.s. příměstské tábory. Ty jsou určeny pro děti a vnoučata zaměstnanců nemocnice, kteří jsou i přes léto ve službách a často řeší, jak děti v této době obstarat.


„Nápad se zrodil začátkem letošního roku, kdy jsme společně se zástupci nemocničních odborů probírali benefity pro zaměstnance. Shodli jsme se na tom, že by příměstské tábory mohly být vítanou pomocí pro naše zaměstnance, kteří potřebují děti v létě pohlídat,“ popsala Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.


Po zmapování zájmu byly nakonec vyhlášeny celkem čtyři týdenní turnusy, během nichž táborem postupně projde téměř stovka dětí. Pro ně je připraven rozmanitý program, v němž nebude chybět návštěva policie či hasičů, k dispozici budou mít také venkovní hřiště či dvě vnitřní herny.


„Za pobyt na táboře rodiče ani prarodiče nebudou hradit žádné poplatky, pouze se budou finančně podílet na zajištění stravování a pitného režimu během celého dne,“ doplnila Mergenthalová.


Příměstské tábory Kroměřížské nemocnice a.s. započnou v pondělí 17. července a potrvají do 11. srpna, provoz bude zajištěn každý všední den od 6 do 18 hodin. Jednotlivé turnusy jsou střídavě určeny pro menší děti, které ještě navštěvují mateřskou školu, a starší školáky do 12 let.

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy