Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Přijďte si nechat zkontrolovat znaménka, blíží se sezona slunění

Dermatovenerologické oddělení Kroměřížské nemocnice a.s. se také letos připojí k Evropskému dni melanomu. Tato preventivní akce se uskuteční ve středu 24. května hned ve dvou ambulancích tohoto oddělení, které se nachází v 1. patře budovy B.

 

„Velmi rádi se opět zapojíme do této preventivní akce, která je každoročně směřována do období před zahájením letní sezony spojené s pobytem na slunci. Pravidelná kontrola znamének je velmi důležitá, stejně jako bezpečné opalování, ke kterému příchozím můžeme v případě zájmu předat potřebné informace a instrukce,“ uvedla primářka oddělení Eva Pospíšilová.

 

K prohlídce se zájemci nemusejí předem objednávat ani registrovat. Vyšetřen bude každý, kdo dorazí v uvedený den do dermatovenerologické ambulance v čase od 7:30 do 11:30 hodin a od 12:30 do 14:30 hodin.

 

Do melanomového dne se letos zapojí také lékárna Kroměřížské nemocnice, konkrétně výdejna v budově vrátnice. V tento den, tedy 24. května, tady budou pro zákazníky připraveny akční nabídky specializovaných výrobků značek VICHY a LA ROCHE-POSAY.

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy