Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kroměřížská nemocnice popřála sestrám a ošetřovatelkám

Mezinárodní den sester a ošetřovatelek, který už více než padesát let připadá na 12. května, si v letošním roce připomněla také Kroměřížská nemocnice a.s. Všem zástupcům těchto profesí, kteří jsou dnes ve službě, osobně popřála náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Michaela Chocholatá a obdarovala je dárkovým balíčkem speciálního čaje Kroměřížská zahrada.

 

„Bez kolegů a kolegyň, kteří u nás pracují jako sestry či ošetřovatelé, by nemocnice nemohla fungovat. Jsme rádi za každého z nich, a proto jsme se rozhodli, že jim touto drobností uděláme krásnější den, což věříme, že se podařilo,“ uvedla Chocholatá.

 

Při příležitosti tohoto svátečního dne se Kroměřížská nemocnice účastnila také 21. ročníku Dne ošetřovatelství, který se konal včera v Domě kultury v Kroměříži pod taktovkou Střední zdravotnické školy v Kroměříži. Pro příchozí byly na místě připraveny stánky, v nichž si mohli nechat změřit tlak či hladinu cukru v krvi, Kroměřížskou nemocnici reprezentovala oddělení fyzioterapie a dermatovenerologie.

 

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy