Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Gynekologicko-porodnické oddělení, Kateřina Goldmannová

Dobrý den pane primáři,

v listopadu jsem u vás rodila a chtěla bych vyjádřit obrovské díky za to, jak to teď u vás funguje a co jste vy a váš tým s oddělením udělali. Díky vašim zaměstnancům mám za sebou krásný respektující a přirozený porod a skvělý zážitek.
Mé poděkování patří zejména praktikantce Tereze Teterové, která se mi celou první dobu porodní věnovala, a také paní asistence Sklenářové, která ji dozorovala a věnovala se mi s ní. Z lékařů jsem za celou dobu nejvíce přišla do styku s paní doktorkou Leškovou, která je pro mne anděl. Asi jsem ještě nepotkala milejšího a příjemnějšího lékaře. Vlastně všichni vaši zaměstnanci od uklízeček až po lékaře byli neustále milí, ochotní a dobře naladění. Musím říct, že tohle jsem ještě v nemocnici nezažila.
Zároveň bych chtěla velmi poděkovat za to, že když jsem byla krátce po porodu znovu hospitalizována na gynekologickém oddělení, tak mi bylo automaticky umožněno mít u sebe syna. Vím, že to není všude běžné a jsem moc vděčná také sestřičkám, které se mi během vyšetření mimo oddělení o syna staraly.
Je skvělé, že se vaše oddělení modernizovalo nejen vybavením, ale hlavně přístupem k ženám a porodu.
DĚKUJI, že to děláte tak, jak to děláte, a pěju na vás chválu kudy chodím.

S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Kateřina Goldmannová

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy