Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

ORL oddělení, Ing. Josef Krupa

Dobrý den,
 
k 31.7.2022 jsem ukončil ve svých 68 letech pracovní poměr a myslel jsem si, že si budu v klidu užívat důchodu. Nikdy v minulosti jsem moc nemarodil, jelikož jsem na to jaksi neměl čas kvůli pracovnímu vytížení a mé tělo to zvládalo. Trochu jsem se obával toho, že v důchodu začnu chodit po doktorech, a realita mě dost zaskočila. V polovině srpna během jednoho týdne mě narostla vlivem zánětu pravá část obličeje o cca 3 cm, takže jsem vypadal jako lidská zrůda. Hledal jsem pomoc u lékařů a nakonec jsem ve dnech 26.8.-2.9.2022 byl hospitalizován na lůžkovém ORL oddělení Vaší nemocnice v Kroměříži. Hned první den hospitalizace jsem byl operován (poprvé v životě). Nastoupil jsem v situaci, kdy toto oddělení bylo personálně oslabené. Takže se nedivte mým obavám z toho, co mě v nemocnici čeká. V Kroměřížské nemocnici jsem byl jako pacient poprvé, nikoho jsem neznal a nevěděl jsem, jestli nemám hledat pomoc raději někde jinde.

 

Dnes je již 12.9.2022 a posledních 10 dnů dojíždím do Kroměříže na doléčení na ORL ambulanci. Cítím se moc dobře a jsem rád, že se to chýlí pomalu k úplnému uzdravení. A mám taky dostatek volného času, abych mohl zhodnotit tuto mou neblahou životní zkušenost. V podstatě musím konstatovat, že jsem vlastně v té situaci měl veliké štěstí. Od samého začátku se mi věnoval zejména MUDr. Aleš Hurdálek, který ze začátku mé hospitalizace řídil celé oddělení ORL. Oceňuji jeho odborné a manažerské schopnosti včetně lidského přístupu k pacientům. Postupně jsem ale poznával další a další osoby oddělení ORL a k mému překvapení, všichni se snažili svou práci odvézt co nejlépe. Chtěl bych touto cestou moc poděkovat veškerému personálu ORL za péči a profesionalitu. Cením si příjemného a lidského chování na tomto oddělení.

 

Ne, netěším se na to, že zase v brzké době budu u Vás hospitalizován s nějakou jinou nemocí. To si opravdu nepřeji. Ale jsem vděčný za vše, co jste pro mé uzdravení vykonali. Máte moji plnou důvěru a upřímně Vám všem děkuji.

 

Ing. Josef Krupa

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy