Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Laser na covidové pneumonie pomáhá také v rámci fyzioterapie

Specializovaný laser využitelný na podpůrnou léčbu covidové pneumonie pořídila na konci loňského roku Kroměřížská nemocnice a.s. Nyní je přístroj umístěn na oddělení fyzioterapie, kde pomáhá pacientům s bolestmi kloubů a šlach chronického či poúrazového charakteru.


MLS Laser má všestranné využití jak v léčbě postcovidové pneumonie, tak právě v oblasti regenerace pohybového aparátu. Aplikace na postižené místo významně snižuje otok a urychluje hojení, pomáhá také k regeneraci jizev.

 

fyzio_3.jpeg


„Tato terapie má široké uplatnění. Kromě už zmíněné postcovidové pneumonie pomáhá při poúrazových stavech, tedy například při kontuzích, hematomech, akutních a subakutních poraněních svalu či distorzích. Zlepšuje také hojení například po ortopedických operacích, vhodné je jeho použití u diagnóz jako je bolest zad, tenisový či golfový loket, syndrom karpálního tunelu, patní ostruha, tinnitus a paréza obličejového nervu. Přístroj nabízí i biostimulační program, kterým můžeme urychlit hojení jizev a různých kožních defektů. Aplikaci je však potřeba vždy zkonzultovat s lékařem či fyzioterapeutem,“ uvedl vedoucí fyzioterapeut Marcel Gala.


Zájemci o ošetření laserem, ať už po prodělané covidové pneumonii, anebo po úrazu, se mohou objednávat na telefonním čísle 573 322 314. Počet ošetření se odvíjí od stavu postiženého místa, ceník zájemci naleznou na webových stránkách www.nem-km.cz.

 

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy