Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Chirurgické oddělení, paní Petra Doleželová

Dobrý den,
 
ve dnech 10.-16.6.2022 jsem byla hospitalizovaná na odd. CHIR 1 a chtěla bych touto cestou moc poděkovat veškerému personálu za péči a profesionalitu. Sama jsem zdravotní sestra, i když pracující v ambulantní soukromé ordinaci, a vím, jak náročné je to povolání a jakou trpělivost a empatii vyžaduje. Neohlíží se na to, jak se zrovna cítíte vy a jaké máte osobní starosti a problémy. O to víc si cením příjemného a lidského chování na tomto oddělení i v chir. ambulanci na pohotovosti.

 

Děkuji MUDr. Jiřímu Javorovi za provedení operace, kterou mi budou připomínat jen malinké jizvičky. Děkuji moc sestřičce Jitce Paličkové za úžasný noční příjem na oddělení a za to, jak kolem sebe šíří dobrou náladu nakažlivým smíchem :-D


No prostě veškerý personál, počínající lékaři a konče pomocným personálem, se choval opravdu skvěle. A při velkých vizitách, pod taktovkou usmívajícího se pana primáře Nováka, z vás opadnou veškeré chmury :-)


Překvapila mě návštěva pana kaplana Pavla Čepa, se kterým (ač nejsem věřící člověk) jsem si moc příjemně popovídala a je velmi empatickou osobou na pravém místě.


Každý doufá, že ho hospitalizace v nemocnici nepotká. Ale když není vyhnutí, tak je fajn vědět, že nemusíte mít strach a že o vás bude dobře postaráno. DĚKUJEME, ŽE JSTE TADY PRO NÁS A ŽE NÁM POMÁHÁTE!!!
 
Petra Doleželová

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy