Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kroměřížská nemocnice hospodařila se ziskem, účetní závěrku schválila Valná hromada

S kladným výsledkem skončilo hospodaření Kroměřížské nemocnice a.s. za rok 2021. Účetní závěrku s hospodářským výsledkem ve výši 98 milionů 231 tisíc korun před zdaněním schválila na svém červnovém zasedání Valná hromada společnosti.


Mimo hospodaření bylo předmětem jednání Valné hromady také schválení aktualizace rozvojového plánu – generelu Kroměřížské nemocnice, respektive Studie o logistickém průběhu rekonstrukce a dostavby budovy A v areálu nemocnice.


„Díky tomu víme, jak budou pokračovat stavební investice v následujících letech, a spolu s dotčenými odbory krajského úřadu budeme moci připravovat projektovou dokumentaci, která se bude týkat zejména rekonstrukce západního křídla budovy A a výstavby nových centrálních operačních sálů,“ uvedla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice a.s.


Vedení nemocnice zároveň v tuto chvíli připravuje projekt na blížící se přístavbu východního křídla budovy A, do níž se následně přesunou ambulance a operační sál očního oddělení, v přízemí se bude nacházet také centrální příjem chirurgických oborů.


„Vše je třeba pečlivě naplánovat a vyprojektovat tak, aby na sebe jednotlivé fáze plynule navazovaly a provoz nemocnice byl i ve vztahu k pacientům omezen co nejméně,“ doplnila Mergenthalová.

 

vizualizace_vychodni_kridlo.jpg

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy