Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Vedení nemocnice i města Kroměříže přivítalo první miminko

První oficiální přivítání má za sebou první miminko Kroměřížské nemocnice a.s., kterým se pro rok 2022 stal Tomáš Liška. Ten se zároveň stal prvním kroměřížským občánkem tohoto roku, proto se za ním vydalo nejen vedení nemocnice, ale i kroměřížské radnice.


„Tomáškovi i celé jeho rodině přejeme do života především pevné zdraví, ať se mu vše daří a je spokojený,“ popřála Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.
Malý Tomášek se narodil 2. ledna 2022 v 11:03 hodin s váhou 3220 gramů mamince Petře Lejsalové. Doma na něj čeká starší sestřička.


V roce 2021 se v Kroměřížské nemocnici narodilo celkem 625 dětí při 624 porodech. Také loni rodiče nešetřili neobvyklými jmény. Mezi holčičkami se objevily například Evelin, Eimy Emilly, Eliss, Lotta, Mia Ketrin, Fatima, Miley, Timea, Agnes, Skarlet, Yasmin, Susan Ivana, Meda nebo Nena, u chlapečků zdravotníci zaznamenali jména jako Broňek, Rufin, Matthew, Darien, Tony, Izrael, Malychin Danil, Tino, Roberto Aurelio, Maxim či Liam Aiden.

 

miminko_1_.jpg

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy