Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kroměřížská nemocnice je součástí Života v kufříku

Novorozenecké oddělení Kroměřížské nemocnice a.s. se stalo součástí projektu Život v kufříku. Zařadilo se po bok dalších 58 zdravotnických zařízení v rámci České republiky, které vybaví děti putující do adopce vzpomínkovým kufříkem.


Patrony tohoto oddělení se stali manželé Veronika a Robert Manovi z Kroměříže (na snímku), kteří pod patronátem nadace La Vida Loca zajistili nákup deseti kufříků a dalšího vybavení, s jehož pomocí bude personál moci kufřík doplnit například o fotografie či upomínkové předměty.

 

img_9834.jpg


„Jsme moc rádi, že jsme se stali součástí tohoto projektu, a budeme moci miminku putujícímu do adopce přidat něco do začátku. Aby, až bude větší, mělo krásnou vzpomínku na první dny po narození,“ uvedla staniční sestra novorozeneckého oddělení Iva Petrová.


V kufříku čeká na miminko mimo jiné háčkovaná hračka, svetřík či fotoalbum, které začnou plnit právě sestřičky na novorozeneckém oddělení. Společné fotografie z prvních hodin a dnů života budou moci navíc ihned vytisknout na tiskárně, kterou oddělení obdrželo společně s kufříky.

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy