Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Očkovací ambulance prodlužuje provozní dobu

Zvýšený zájem o očkování proti onemocnění covid-19 registrují od minulého týdne pracovníci očkovací ambulance Kroměřížské nemocnice a.s. Z toho důvodu je od 1. listopadu prodloužena provozní doba střediska až do 19 hodin.


Zatímco během září bylo podáno 1598 dávek vakcíny, v říjnu to již bylo 2385 dávek. V prvním listopadovém týdnu je již provedeno více než 1200 registrací k očkování, lze tedy předpokládat, že během listopadu bude podáno dvojnásobné množství vakcinačních dávek oproti říjnu.


„Vzhledem k opravdu velkému nárůstu zájemců proto prosíme, aby každý prioritně využíval rezervační systém, který slouží k hladkému odbavení všech pacientů. Pokud někdo dorazí bez rezervace, bude bohužel muset počítat s tím, že v ambulanci stráví více času, než se pro něj uvolní místo,“ podotkla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.


Očkovací ambulance sídlí v areálu Kroměřížské nemocnice v budově D (bývalé ortoptické oddělení). Je v provozu ve všední dny od 7:00 do 19:00 hodin, informace lze získat na telefonním čísle 603 151 934.

 

vyzva_registrace_ockovani.jpeg

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy