Společně pro naše rodiče 2016

Dne 15. února 2016 spustila Kroměřížská nemocnice celoroční projekt „Společně pro naše rodiče“. Hlavním cílem projektu je vybavit zcela nové a komfortní oddělení následné péče. Toto oddělení budou využívat pacienti, kteří potřebují dlouhodobou ošetřovatelskou péči, tedy po závažných onemocněních, náročných operačních výkonech s potřebnou rehabilitací a podobně.

spolecne_pro_nase_rodice_v3.png

Proč „Společně pro naše rodiče“?

Každý z nás má někoho, kdo o něj v dětství pečoval a postupně přijde do věku, kdy i on bude péči potřebovat. Pro většinu z nás jsou nejdůležitější rodiče, proto je chceme tímto projektem společně podpořit.

Jak projekt vypadá?

Kroměřížská nemocnice by ráda do projektu „Společně pro naše rodiče“ zapojila obce, jednotlivce i významné firmy a společnosti nejen z Kroměřížska. S jejich pomocí bude oddělení následné péče v Kroměřížské nemocnici po dokončení projektu vypadat komfortně a útulně.
Možností přispět mají lidé mnoho. Například příspěvkem či zakoupením předem dohodnuté polohovací postele či antidekubitní matrace. Například cena polohovací postele se pohybuje v rozmezí 25 – 35 tisíc korun. Nejedná se o malou částku, ale investice má smysl. Pro pacienta, pro personál nemocnice i pro samotného dárce. Kdokoli z nás totiž může vybavení následné péče jednou potřebovat. Jméno dárce navíc uvede nemocnice přímo tam, kde bude postel či jiné vybavení umístěno.

Číslo účtu: 219937762/0600

Obec Roštín

Kontaktní osoba:

Radek Láník
    Marketing Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 439
    E-mail: radek.lanik@nem-km.cz