Napište nám Facebook Nahoru

Neurologie

     img_8166.jpg   img_8176.jpg

 

Kde nás najdete

Přízemí budovy B (mapa areálu nemocnice)

 

Kontaktujte nás

Primář oddělení: MUDr. Dalibor Berka

E-mail: dalibor.berka@nem-km.cz

Tel.: (+420) 573 322 365

07berka.jpg
Vrchní sestra: Hana Trlicová

E-mail: hana.trlicova@nem-km.cz

Tel.: (+420) 573 322 464

 
Oddělení neurologie

E-mail: neurologie@nem-km.cz

Tel.: (+420) 573 322 276

 

icon_round_struktura.png icon_round_informace.png icon_round_personal.png

Struktura

 

 

 

 

 

 

Informace

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Personál

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Charakteristika oddělení

  • Neurologické oddělení Kroměřížské nemocnice a.s. poskytuje komplexní diagnostickou a léčebnou péči o neurologicky nemocné, provádí většinu elektrofyziologických vyšetřovacích metod, včetně aplikace botulotoxinu z neurologických indikací, nadstandartní úrovně dosahuje neurosonologická diagnostika.

  • V rámci nemocnice je pro neurologicky nemocné 24 hodin denně dostupná neuroradiologická (CT) laboratorní diagnostika a nezbytná konziliární služba umožňují nejmodernější léčbu neurologicky nemocných včetně moderní léčby cévních mozkových příhod trombolýzou (ve spolupráci s JIP interního oddělení).

  • Ve spolupráci s rehabilitačním oddělením je zajištěna rehabilitační léčba u lůžka i ambulantní rehabilitace. V případě nutnosti neurochirurgické léčby spolupracujeme s renomovanými neurochirurgickými pracovišti.

  • Lůžková část neurologického oddělení o 30 lůžcích se nachází v nově rekonstruované části nemocnice. Nové oddělení bylo zprovozněno v roce 2000.

  • Pokoje jsou 2 – 4lůžkové s vlastním sociálním zařízením, k dispozici je nadstandartně vybavený jednolůžkový pokoj. Součástí oddělení je 4lůžkový pokoj zvýšené péče s možností kontinuálního monitorování základních vitálních parametrů, určený především k péči o pacienty s cévními mozkovými příhodami.

 

Rychlé odkazy