Napište nám Facebook Nahoru

Benefice nemocnice

BENEFICE  NA PODPORU
ONKOLOGICKÉHO ODDĚLENÍ KROMĚŘÍŽSKÉ NEMOCNICE 2015

 

 

Krásný vánoční dárek dostala opět jen několik dní před Štědrým dnem Kroměřížská nemocnice a.s.. Od filmového a televizního studia VF studio z Kroměříže dostala dojemné video mapující celý den Benefice Kroměřížské nemocnice, která se letos uskutečnila 24. října na Výstavišti Floria Kroměříž na podporu Onkologického oddělení. Záštitu nad akcí převzal hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.

Zkušený kameraman a střihač Vladislav Františ spolupracoval s Kroměřížskou nemocnicí, jejímž zakladatelem je Zlínský kraj, na charitativním projektu již podruhé, na příští rok pak chystá spolupráci také v rámci filmu Lidé a město mapující život v Kroměříži.

„Video je pro nás nejen velmi milou připomínkou, ale zároveň také poděkování těm, kteří se na akci nezištně a s velkým úsilím podíleli. Je krásné a věříme, že se bude líbit všem, kteří jej uvidí,“ uvedla potěšeně Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.

Druhý ročník benefiční akce přinesl na zútulnění a zkvalitnění prostor onkologie díky partnerům a návštěvníkům akce téměř 150 tisíc korun. Mezi partnery, kteří se na projektu podíleli, byla společnost Elko EP z Holešova, autosalon Kromexim Kroměříž a společnost Atol Group Kroměříž, která také v loňském roce pomohla s vybavením rodinného porodního pokoje. Již tradičním a neodmyslitelným partnerem je pak Výstaviště Floria Kroměříž, které opětovně bezúplatně poskytlo Kroměřížské nemocnici prostory v hodnotě 70 tisíc korun.

 

VIDEA Z AKCE ZDE

 

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

 

 

 

 

BENEFICE  NA PODPORU
GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÉHO ODDĚLENÍ KROMĚŘÍŽSKÉ NEMOCNICE 2014

 

Osm stovek lidí přišlo 1. listopadu 2014 na kroměřížské Výstaviště Floria, aby minimálně svou účastí podpořili 1. ročník Benefice Kroměřížské nemocnice a.s., Radia Kroměříž a Výstaviště Floria Kroměříž. Výtěžek z celé akce byl směřován na podporu Gynekologicko-porodnického oddělení Kroměřížské nemocnice. Celý program, který odstartoval ve 13 hodin, byl sestaven tak, aby si na své přišel doslova každý – děti, rodiče i dědečkové a babičky. „Na podporu naší nemocnice vystoupila spousta lidí  z uměleckého světa, čehož si velmi vážíme. Všichni vystoupili bez nároku na honorář, za což zejména v dnešní době velmi děkujeme. Myslím, že se celá akce opravdu vydařila a lidé byli spokojeni,“ uvedla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice. V pondělí
10. listopadu pak zavítali do Kroměřížské nemocnice všichni partneři akce, tedy Miroslav Karásek z Radia Kroměříž, Miroslava Ševčíková z Výstaviště Floria Kroměříž a Irena Konečná z Restaurace a kavárny Scéna Kroměříž, aby předali šek s kompletním výtěžkem z akce. „Předáváme v hotovosti 45 tisíc korun, které jsou výtěžkem ze vstupného, tomboly a občerstvení na benefici. Dalších více než deset tisíc korun věnovala Restaurace a kavárna Scéna formou občerstvení pro účinkující přímo na benefici,“ vypočítal Miroslav Karásek z Radia Kroměříž. Výstaviště Floria navíc ještě před beneficí darovalo nemocnici 30 tisíc korun, přičemž tyto finanční prostředky byly využity při budování nového porodního pokoje. Cílem celé rekonstrukce porodního pokoje je zútulnění prostor tak, aby se maminky cítily v porodnici ještě příjemněji a více jako doma.  

 

VIDEA Z AKCE ZDE

                         Vystoupení Petera Cmorika

 

 

 

Rychlé odkazy