Ortopedie zprovozní novou ambulanci

Nová ambulance sportovní a úrazové ortopedie zahájí od 1. října provoz v rámci ortopedického oddělení Kroměřížské nemocnice a.s.. Její náplní bude diagnostika a léčba úrazů kolenního a ramenního kloubu, případně poranění kotníků.

„Tato ambulance bude pro všechny pacienty, kteří se zraní nejen při sportu, ale i při zcela běžných činnostech. Kompletně je vyšetříme, stanovíme diagnózu a následný léčebný postup,“ vysvětlil lékař Marek Zdráhal, který bude v ambulanci působit a jenž má v oblasti sportovní a úrazové ortopedie zkušenosti nejen z praxe, ale také z mnoha zahraničních operačních kurzů.

Nově zaměřená ambulance bude umístěna v prostorách současných ortopedických ambulancí v přízemí budovy A Kroměřížské nemocnice a.s., ordinační doba bude vždy ve středu od 8 do 11 hodin. Pacienti se mohou telefonicky objednávat na čísle 573 322 392.

Další informace:

Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz