Dokumentační pracovník/pracovnice

Kroměřížská nemocnice hledá Dokumentačního pracovníka/-ci pro ortopedické oddělení.

Vaším úkolem bude zpracovávání administrativy oddělení, komunikace s pacienty a jejich objednávání na termíny operací, vyřizování žádostí o následnou rehabilitační či lázeňskou terapii, zaprotokolování dokumentů a vedení jejich evidence, kontrola vyúčtování jednotlivých úkonů apod.

Nabízíme Vám:

- práci na poloviční úvazek

- práci v příjemném pracovním kolektivu

- mzdu dle dosažené kvalifikace, osobní ohodnocení, výkonnostní odměny, příplatky a bonusy

- příspěvek na stravování

- 5 týdnů dovolené

- nadstandardní pokoje při léčbě v nemocnici

- zvýhodněný tarif mobilních operátorů pro zaměstnance i rodinu

- zvýhodněná nabídka vybraných bankovních produktů

- parkování v areálu, slevy na cestování a další

Požadujeme:

-  středoškolské vzdělání

-  schopnost týmové spolupráce

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis se Souhlasem se zpracováním osobních údajů a my se Vám rádi obratem ozveme.

Email: kariera@nem-km.cz, případně na adresu Kroměřížská nemocnice a.s., Personální úsek, Havlíčkova 660/69, 767 01 Kroměříž