Dětská sestra

Druh práce: Dětská sestra
Vykonávaná agenda: Výkon ošetřovatelské péče dětské sestry na dětském a novorozeneckém oddělení.
Pracovní poměr: Nástup dle dohody, směnný provoz.
Mzdové ohodnocení a benefity: Mzda dle dosažené kvalifikace, osobní ohodnocení, motivující výkonnostní odměny, příplatky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, benefity dle KS
Místo výkonu práce: Kroměříž (možnost ubytování)
  • odborná způsobilost k výkonu povolání dětská sestra, případně porodní asistentka (zákon č. 96/2004 Sb.)
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • schopnost práce v týmu
  • empatie
Kontakt:

Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova 660, 767 01 Kroměříž, tel. 573 322 216, kariera@nem-km.cz (do předmětu prosím uveďte „dětská sestra“).