Všeobecná sestra pro perioperační péči

Druh práce: Všeobecná sestra pro perioperační péči
Vykonávaná agenda: Výkon specializovaných činností na operačním sále, zejména před, v průběhu a bezprostředně po operačním výkonu, příprava materiálu a nástrojů k operačním výkonům, instrumentování při operačních výkonech.
Pracovní poměr: Nástup dle dohody, směnný provoz.
Mzdové ohodnocení a benefity: Základní mzda dle dosažené kvalifikace od 25 000,-Kč, osobní ohodnocení, motivující výkonnostní odměny, příplatky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, benefity dle KS.
Místo výkonu práce: Kroměříž (možnost ubytování)
  • odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra se specializací v perioperační péči (zákon č. 96/2004 Sb., vyhláška č.55/2011 Sb.) nebo všeobecná sestra s praxí na operačním sále, případně všeobecná sestra pro zapracování
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • schopnost práce v týmu
Kontakt:

Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova 660, 767 01 Kroměříž, tel.: 573 322 216, kariera@nem-km.cz, (do předmětu prosím uveďte „sálová sestra“).