Napište nám Facebook Nahoru

Všeobecná sestra pro perioperační péči

Druh práce: Všeobecná sestra pro perioperační péči
Vykonávaná agenda: Výkon specializovaných činností na operačním sále, zejména před, v průběhu a bezprostředně po operačním výkonu, příprava materiálu a nástrojů k operačním výkonům, instrumentování při operačních výkonech.
Pracovní poměr: Nástup dle dohody, směnný provoz.
Mzdové ohodnocení a benefity: Základní mzda dle dosažené kvalifikace od 25 000,-Kč, osobní ohodnocení, motivující výkonnostní odměny, příplatky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, benefity dle KS.
Místo výkonu práce: Kroměříž (možnost ubytování)
Požadavky:
  • odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra se specializací v perioperační péči (zákon č. 96/2004 Sb., vyhláška č.55/2011 Sb.) nebo všeobecná sestra s praxí na operačním sále, případně všeobecná sestra pro zapracování
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • schopnost práce v týmu
Kontakt:

Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova 660, 767 01 Kroměříž, tel.: 573 322 216, kariera@nem-km.cz, (do předmětu prosím uveďte „sálová sestra“).

 

Uchazeči zašlou strukturovaný životopis s přehledem dosavadních zaměstnání, odborných znalostí

a dovedností společně s vyplněným a podepsaným Souhlasem se zpracováním osobních údajů

na adresu Kroměřížská nemocnice a.s., Personální úsek, Havlíčkova 660/69, 767 01 Kroměříž

nebo na e-mailovou adresu kariera@nem-km.cz. Další informace poskytneme na telefonním čísle uvedeném v příslušné nabídce pracovního místa.


Dovolujeme si upozornit, že s ohledem na dodržování povinností, plynoucích Kroměřížské nemocnici a.s. z GDPR nemůžeme životopis uchazeče bez písemného Souhlasu se zpracováním osobních údajů přijmout a dále s osobními údaji uchazeče pracovat.

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy