Administrativní pracovník / pracovnice

Druh práce: Administrativní pracovník / pracovnice
Vykonávaná agenda: Organizace a administrativní podpora zejména agendy veřejných zakázek a dotačních programů. Agenda registru smluv a řízené dokumentace.
Pracovní poměr: Nástup dle dohody, možnost zkráceného úvazku.
Mzdové ohodnocení: Měsíční mzda dle dosažené kvalifikace od 20 000,- Kč, výkonnostní odměny, osobní ohodnocení, benefity dle KS, 5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování.
Místo výkonu práce: Kroměříž
  • VŠ/SŠ vzdělání oboru ekonomického, právního nebo technického
  • výborná znalost práce s PC (MS Office, Excel, Word)
  • samostatný přístup k práci