Napište nám Facebook Nahoru

Mzdová účetní / personalista

Druh práce: Mzdová účetní / personalista
Vykonávaná práce: Samostatné zpracování podkladů a výpočet mzdy, náhrad mzdy a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, výpočet a provádění srážek ze mzdy, zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců, pojistného na sociální a zdravotní pojištění dle platné legislativy.
Výkon zejména agendy spojené se vznikem, ukončením a změnami pracovního poměru a prací konaných mimo pracovní poměr. Administrativní činnosti spojené s evidencí dovolené.
Pracovní poměr: Nástup dle dohody.
Mzdové ohodnocení: Mzda dle dosažené kvalifikace, výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, další benefity dle KS, možnost závodního stravování.
Místo výkonu práce: Kroměříž 
Požadavky:

SŠ/VŠ ekonomického směru, praxe v oboru výhodou, orientace v legislativě pracovněprávní a mzdové, zkušenost práce s personálním programem PERM výhodou; výborná znalost práce s PC, komunikativnost, diskrétnost, spolehlivost a flexibilita podmínkou.

Kontakt:

Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova 660, 767 01 Kroměříž, tel. 573 322 299, kariera@nem-km.cz (do předmětu prosím uveďte mzdová účetní).

 

Uchazeči zašlou strukturovaný životopis s přehledem dosavadních zaměstnání, odborných znalostí

a dovedností společně s vyplněným a podepsaným Souhlasem se zpracováním osobních údajů

na adresu Kroměřížská nemocnice a.s., Personální úsek, Havlíčkova 660/69, 767 01 Kroměříž

nebo na e-mailovou adresu kariera@nem-km.cz. Další informace poskytneme na telefonním čísle uvedeném v příslušné nabídce pracovního místa.


Dovolujeme si upozornit, že s ohledem na dodržování povinností, plynoucích Kroměřížské nemocnici a.s. z GDPR nemůžeme životopis uchazeče bez písemného Souhlasu se zpracováním osobních údajů přijmout a dále s osobními údaji uchazeče pracovat.

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy