Všeobecná sestra oddělení onkologie - jednosměnný provoz

Druh práce: Všeobecná sestra oddělení onkologie - jednosměnný provoz
Vykonávaná agenda: Výkon práce všeobecné sestry v ošetřovatelské péči v onkologické ambulanci.
Pracovní poměr: Doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, pouze ranní směna.
Mzdové ohodnocení a benefity: Mzda dle dosažené praxe od 24 000 Kč, osobní ohodnocení, motivující výkonnostní odměny, další příplatky dle KS, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování (závodní stravování).
Místo výkonu práce: Kroměříž (možnost ubytování)
  • odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra (zákon č. 96/2004 Sb.)
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • vstřícné chování k pacientům
Kontakt:

Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova 660, 767 01 Kroměříž,

kariera@nem-km.cz, (do předmětu emailu prosím uveďte „VS onkologie“) tel. 573 322 216.