Lékař/lékařka neurologického oddělení

Druh práce: Lékař/lékařka neurologického oddělení
Vykonávaná agenda: Výkon práce lékaře na lůžkovém oddělení neurologie, v ambulanci a výkon ÚPS.
Pracovní poměr: Nástup dle dohody.
Nabízíme: Základní mzda dle dosažené kvalifikace a délky praxe, osobní ohodnocení, motivující výkonnostní odměny, příplatky, 5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování, podpora profesního rozvoje, další benefity dle Kolektivní smlouvy.
Místo výkonu práce: Kroměříž (možnost ubytování)

VŠ vzdělání a kvalifikační předpoklady dle zákona č. 95/2004 Sb., atestace vítána. Iniciativa, loajalita, vstřícný přístup k pacientům, empatie, samostatnost. Místo je vhodné i pro školence s možností získání a prohloubení odborné praxe v oboru neurologie na akreditovaném pracovišti s erudovanými školiteli.

Kontakt:

Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova 660, 767 01 Kroměříž,