Farmaceut/farmaceutka pro nemocniční lékárnu

Druh práce: Farmaceut/farmaceutka pro nemocniční lékárnu
Vykonávaná práce: Odborné činnosti farmaceuta v nemocniční lékárně.
Pracovní poměr: Nástup od 1. 1. 2019, případně dle dohody.
Nabízíme: Mzda podle délky odborné praxe, výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, benefity dle kolektivní smlouvy, možnost osobního rozvoje.
Místo výkonu práce: Kroměříž
  • odborná způsobilost v souladu se zákonem č. 95/2004 Sb. podmínkou
    (VŠ obor farmacie)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • praxe v oboru výhodou
  • odpovědnost
  • samostatnost
  • příjemné vystupování
Organizační pokyny: Přihlášku do výběrového řízení, kopie dokladů o dosažené kvalifikaci, profesní životopis doplněný souhlasem s využitím poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení prosím zašlete na níže uvedené kontakty.
Kontakt: Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova 660, 767 01 Kroměříž,
e-mail: kariera@nem-km.cz (do předmětu prosím uveďte „farmaceut“), tel. 573 322 491