Gynekologicko-porodnické oddělení, paní D. V.

Dobrý den,

byla jsem ve dnech 4.11. – 8.11. a 11.11 – 17.11. 2014 hospitalizovaná na gynekologickém oddělení zdejší nemocnice, kde jsem se podrobila nejprve zaléčení a posléze operativnímu zákroku.

Chtěla bych touto cestou vyjádřit své velké poděkování všem, kteří na tomto oddělení pracují. Od primáře MUDr. Jaroslava Přibíka, přes všechny lékaře, sestry až po personál, který se stará o pořádek na oddělení. Během celého pobytu na tomto oddělení jsem si připadala jako v hvězdičkovém hotelu. Laskavý přístup všech – bez rozdílu – je balzámem pro duši každé, při nástupu „ustrašené“ pacientky, která tímto oddělením projde. Všechny sestry, které pracují na tomto oddělení, jsou snad převlečení andělé. Vždy dobře naladěné, milé, vstřícné laskavé a pracovně – profesionálky! Ženy, které se starají o úklid oddělení rovněž vykonávají svoji práci pečlivě a svědomitě, takže celé oddělení se skví čistotou. Po celou dobu svého pobytu na gynekologii jsem byla také velmi spokojená s jídlem, které jsme dostávali. Dostatečné množství a obědy byly skutečně chutné. (Z jídla na Octárně – za drahé peníze jsem byla doslova zklamaná, zatímco z obědů v nemocnici jsem byla nadšená. Můj soused, sám kuchař v.v., který se vyskytoval ve stejném čase jako já v nemocnici na urolog. oddělení, byl dokonce osobně v kuchyni poděkovat za chutné obědy.)

Je mi 64 let a doposud jsem nikdy nikde nenarazila v nemocnici na takové nadstandardní zacházení a přístup k pacientkám jako nyní v kroměřížské nemocnici na gynekologickém oddělení. Pokud bych mohla vystavit všem zaměstnancům bez rozdílu vysvědčení, byla by to jednička s hvězdičkou!!

Jsem opravdu ráda, že jsem se rozhodla operaci podstoupit v kroměřížské nemocnici a gynekologickému oddělení přeji samé, stejně rozhodnuté pacientky.

D. V.