Projektový manažer/projektová manažerka

Druh práce: Projektový manažer/projektová manažerka
Vykonávaná práce: Projektové řízení velkých IT projektů podpořených z IROP i menších rozvojových projektů v oblasti IT z vlastních zdrojů. Podíl na definování strategického směřování IT v organizaci.
Pracovní poměr: Nástup dle dohody
Místo výkonu práce: Kroměříž (možnost ubytování)
  • VŠ vzdělání
  • velmi dobrá orientace v oblasti informačních technologií a systémů (zejména ekonomické IS, klinické IS a kybernetická bezpečnost)
  • orientace v problematice zadávání veřejných zakázek a čerpání dotací z Evropských fondů
  • pokročilá znalost práce na PC, zejména MS Office
  • znalost principů projektového řízení výhodou
  • časová flexibilita a velmi dobrá odolnost vůči stresu
  • komunikační a manažerské dovednosti
  • odpovědnost a spolehlivost při plnění svěřených úkolů
  • zájem o další vzdělávání
    Pracovní pozice je vhodná v omezených kompetencích i pro absolventa.
Nabízíme:
  • zajímavou práci s možností profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost závodního stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • další benefity, notebook a služební telefon
  • zázemí stabilního a prestižního zaměstnavatele
Organizační pokyny: Přihlášku do výběrového řízení a profesní životopis doplněný souhlasem s využitím poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení prosím zašlete na níže uvedené kontakty.
Kontakt:

PhDr. Julie Zaydlarová, Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova 660, 767 01 Kroměříž nebo kariera@nem-km.cz, tel. 573 322 304