Skladník/skladnice MTZ

Druh práce: Skladník/skladnice MTZ
Vykonávaná agenda: Příjem a výdej zboží ze skladu materiálně technického zabezpečení, ruční manipulace se zbožím, vedení skladové evidence v informačním systému. Kontrola kvality přijatého zboží.
Pracovní poměr: Nástup 1. 3. 2019, případně dle dohody; jednosměnný provoz.
Odměňování: Mzda 17 000,- Kč, benefity dle KS, 5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování.
Místo výkonu práce: Kroměříž (možnost ubytování)
  • SŠ vzdělání
  • znalost práce s PC podmínkou
  • znalost vedení skladového hospodářství výhodou