Pomocník/pomocnice ve stravovacím provozu

Druh práce: Pomocník/pomocnice ve stravovacím provozu
Vykonávaná agenda: Pomocné práce při přípravě technologicky nenáročných teplých a studených jídel; expedice jídel dle zásad HACCAP pod vedením kuchaře; úklidové a pomocné práce v kuchyni. Nepravidelné směny podle plánu směn vč. sobot, nedělí a svátků.
Pracovní poměr: Doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Mzdové ohodnocení: Mzda od 15 000,- Kč, 5 týdnů dovolené, benefity dle KS
Místo výkonu práce: Kroměříž
  • dosažené vzdělání základní nebo střední - pomocný kuchař výhodou
  • spolehlivost