Kuchař / kuchařka

Druh práce: Kuchař / kuchařka
Vykonávaná práce: Samostatná příprava technologicky náročných teplých a studených jídel vč. diet, expedice jídel dle zásad HACCAP. Nepravidelné směny podle plánu směn vč. sobot, nedělí a svátků.
Pracovní poměr: Nástup dle dohody. Doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme: Mzda v rozpětí od 15 000,- Kč podle praxe, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, benefity dle kolektivní smlouvy.
Místo výkonu práce: Kroměříž
  • ÚS vzdělání obor kuchař podmínkou
  • kurz dietního stravování výhodou
  • odpovědnost