Lékař/lékařka oddělení hematologie a transfúzní

Druh práce: Lékař/lékařka oddělení hematologie a transfúzní
Vykonávaná agenda: Výkon práce lékaře v hematologické ambulanci a v zařízení transfúzní služby
Pracovní poměr: Nástup dle dohody
Mzdové ohodnocení: Mzda dle dosažené kvalifikace od 30 000,- Kč, k tomu osobní ohodnocení,
výkonnostní odměny, příplatky a bonusy dle KS
Místo výkonu práce: Kroměříž (možnost ubytování)
  • VŠ vzdělání lékařského oboru, předpoklady dle zákona č. 95/2004 Sb.
  • iniciativa
  • loajalita
  • vstřícný přístup k pacientům
  • empatie
  • samostatnost
Nabízíme: Místo je vhodné i pro školence či absolventa s možností získání a prohloubení odborné praxe v oboru HTO. Lékař/lékařka bude jediným školencem na akreditovaném pracovišti s erudovanými školiteli.