Chirurgické oddělení, pan Ing. B. H.

Vážená paní ředitelko,

chtěl bych touto cestou vyjádřit velké poděkování za úspěšné provedení velmi těžké a komplikované operace břicha a za záchranu mého života.

Dne 21.6.2015 jsem byl převezen v nočních hodinách rychlou záchrankou pro kruté bolesti břicha na chirurgické oddělení. Po rychlém vyšetření s podezřením na sepsi jsem byl okamžitě operován. Operace probíhala v noci z 21.na 22.6. a operaci prováděl pan MUDr. Jaroslav Novák. Diagnoza - prasklé tlusté střevo, sepse.

Za mimořádný a skvělý operační výkon pana MUDr. Jaroslava Nováka a dále za skvělý přístup a kompletní péči zdravotních sester a pomocného personálu jak na JIP, tak na oddělení chirurgie 1, moc děkuji. Díky této péči se poměrně rychle uzdravuji.

Děkuji moc za skvělou zdravotní péči a přeji, aby se dařilo Kroměřížské nemocnici a měla takové vynikající lékaře, jako je pan MUDr. Jaroslav Novák.

S pozdravem a přáním všeho dobrého
Ing. B. H., Kroměříž