Lékař/lékařka oddělení ORL

Druh práce: Lékař/lékařka oddělení ORL
Vykonávaná agenda: Výkon práce lékaře v ambulanci, na lůžkovém oddělení nemocnice a ÚPS
Pracovní poměr: Doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Mzdová třída: Základní mzda dle dosažené kvalifikace od 23 000,- Kč do 33 000,- Kč, osobní ohodnocení, výkonnostní odměny, příplatky a bonusy dle KS
Místo výkonu práce: Kroměříž (možnost ubytování)
  • VŠ vzdělání lékařského oboru, předpoklady dle zákona č. 95/2004 Sb.
  • Iniciativa, loajalita, vstřícný přístup k pacientům, empatie, samostatnost
Nabízíme: Místo je vhodné pro školence či absolventa s možností získání a prohloubení odborné praxe v oboru ORL a chirurgie hlavy a krku. Lékař/lékařka bude jediným školencem na akreditovaném pracovišti s erudovanými školiteli, dostatkem operativy (cca 1250-1400 operací v narkóze ročně) a 24 hod. ústavní pohotovostní službou.

Uchazeči zašlou přihlášku, doplněnou strukturovaným životopisem s přehledem dosavadních zaměstnání, odborných znalostí a dovedností na níže uvedenou adresu:

Kroměřížská nemocnice a.s.

Personální úsek