Lékař/lékařka oddělení pneumologie a ftizeologie

Druh práce: Lékař/lékařka oddělení pneumologie a ftizeologie
Vykonávaná agenda: Výkon práce lékaře na lůžkovém oddělení a v ambulancích
Pracovní poměr: Plný, případně zkrácený úvazek
Mzdové ohodnocení: Základní mzda dle dosažené kvalifikace, osobní ohodnocení, výkonnostní odměny, příplatky a bonusy dle KS
Místo výkonu práce: Kroměříž (možnost ubytování)
Požadavky: Způsobilost k výkonu povolání lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb., specializovaná způsobilost v oboru pneumologie a ftizeologie výhodou. Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, vstřícný přístup k pacientům.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování, podporu odborného růstu. Místo je vhodné pro školence či absolventa s možností získání a prohloubení odborné praxe v uvedeném oboru na akreditovaném pracovišti s erudovanými školiteli.